KONST / Litografier / Offsettryck 10706070

nr 1070 6070

Offsettryck

Josh Kirby, signerad, 411/500, 28x38, "Deth on his Motorbike"

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 november 2016
kl 19:07:39

16/11 01:49:25 1      Vinnande bud